Catering i organizacja imprez

Lublin

CP Family & Friends oferuje organizację imprez okolicznościowych oraz cateringu (świątecznego, na imprezy i eventy). Posiadamy komfortową, klimatyzowaną salę z kącikiem dla dzieci, mieszczącą się pod adresem ul. Konstantynów 1G. Przed lokalem jest duży parking. Mamy też plac zabaw dla dzieci przy ogródku. Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską i indywidualne menu.

Dlaczego CP Family & Friends?

Zapraszamy do obejrzenia galerii poniżej z organizacji imprez w naszej restauracji. Zobacz też, co piszą nasi Goście o imprezach w naszej restauracji:

5/5

Serdecznie polecam! Świetne miejsce dla organizacji przyjęć rodzinnych 🙂 miła atmosfera, smaczne jedzenie, ładny wystrój i co ważne – przestrzeń na zabawę dla dzieci 🙂

Aleksandra Procajło-Maj

(opinia z Facebooka)

5/5

Bardzo, BARDZO chcemy polecić ten lokal. Zorganizowaliśmy tutaj imprezę „standing party”. W restauracji rozstawiono wysokie stoliki, do tego szwedzki bufet, który nie dość, że wyglądał pięknie, to wszystko było pyszne. Mogliśmy się dogadać co do menu. Manager zorganizował bardzo dobre nagłośnienie więc mieliśmy opcje też potańczyć, a miejsca jest na to wystarczająco. Goście oraz my byliśmy zachwyceni. Atmosfera super! Jeszcze raz bardzo dziękujemy, a Wam polecamy!

Dżoana Kanadys

(opinia z Facebooka)

FAQ

Organizujemy różne imprezy okolicznościowe: dla rodzin (urodziny, chrzciny, komunie) i firm (bankiety, obiady dla kolonii, poczęstunek w czasie wyjazdów służbowych). Zawsze staramy się dostosować do oczekiwań organizatorów, ustalając z nimi wszelkie szczegóły przed imprezą.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 796 300 390

Tak! Prosimy o poinformowanie nas telefonicznie o tym, ile dzieci ma być na imprezie i w jakim wieku.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas na adres: centralparkbistro.lublin@gmail.com

Catering, organizacja imprez

Central Park Family & Friends

tel.: 533 50 80 80   |   fb: /CentralParkFamily