Catering, organizacja imprez

Puławy

Organizacja imprez w lokalu

Nasz lokal znajduje się w centrum Puław w budynku tzw. „tasiemca”. Posiadamy salę na maks. 25 osób na poziomie -1. Działając z lokalem U Kucharek, na imprezy udostępniamy też salę na maks. 30 osób na poziomie 0.

W lokalu organizujemy m.in. urodziny, wieczory panieńskie/kawalerskie, spotkania rodzinne, integracje firmowe i inne. Zapewniamy indywidualnie dobrane menu, obsługę kelnerską i pełną zastawę. Istnieje możliwość zatrudnienia animatorki do dzieci i zorganizowania dodatkowych atrakcji.

Catering, obsługa kelnerska

Organizujemy również catering okolicznościowy na terenie Puław i okolic. Obsługujemy m.in. imprezy plenerowe, spotkania w firmach, garden parties.

Menu cateringowe jest ustalane indywidualnie. Oferujemy również obsługę kelnerską i możliwość wypożyczenia zastawy.

Wigilia firmowa

☃️ 🎄 Wigilia firmowa w Central Park Bistro 🎄 ☃️
Wigilia firmowa to doskonała okazja na integrację zespołu. 😉
Przygotowaliśmy dla Was aż 4 pakiety, abyście mogli wybrać najbardziej odpowiedni dla Was. W każdym z nich znajdziecie pyszne, tradycyjne potrawy wigilijne, słodkie desery. Szeroki wybór napojów alkoholowych i przemiła obsługa 👉 gwarantowane. 🍷🥧
Serdecznie zapraszamy do kontaktu:
☎ 794 335 858
📧 mokomski@gmail.com

dla klientów indywidualnych

Ty znajdź powód do świętowania...

Organizujemy: przyjęcia po chrzcinach i komuniach, urodziny, wieczory panieńskie/kawalerskie, stypy, spotkania rodzinne, warsztaty dla dzieci i inne. Spotkanie oficjalne czy na luzie – dopasujemy się do Twoich potrzeb!

... my ogarniemy resztę!

Jeśli potrzebujesz komfortowej sali w Puławach na świętowanie w większym gronie – zapraszamy do lokalu Central Park Bistro. Zapewniamy indywidualnie ustalane menu, profesjonalną obsługę kelnerską i pełną zastawę.

Jeśli masz już miejscówkę, zorganizujemy Ci  catering oraz (w razie potrzeby) obsługę kelnerską. Catering organizujemy na terenie Puław i okolic.

Na imprezy rodzinne i dla dzieci oferujemy dodatkowe atrakcje, jak. np. możliwość wynajęcia animatora, dmuchany zamek, warsztaty kulinarne.

dla firm i przedsiębiorstw

Gwarancja jakości

Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez i cateringów możemy potwierdzić referencjami od naszych Klientów.

W ostatnich latach organizowaliśmy m.in. catering na spotkanie z kabaretem Ani Mru Mru, a także na koncert Dawida Kwiatkowskiego w Domu Chemika (koncert Pożegnanie Lata, 2019 r.). Zorganizowaliśmy też catering VIP na otwarciu nowej hali sportowej Azoty Arena (2021 r.). Co roku przygotowujemy dla puławskich firm spotkania „przy śledziku”, wielkanocne i integracje dla pracowników.

Współpracujemy z Urzędem Miasta Puławy oraz z MCF MMA. Jesteśmy obecni na imprezach plenerowych organizowanych przez Urząd Miasta, zapewniając pyszne jedzenie na świeżym powietrzu. Z kolei dla MCF MMA organizujemy catering dla VIP przy okazji gali MCF – Madness Cage Fighting.

dodatkowo w ofercie

bufet kawowy

live cooking

rollbar

animator dla dzieci

dmuchaniec dla dzieci

warsztaty kulinarne

indywidualna wycena

Każde zamówienie na organizację imprezy okolicznościowej lub cateringu wyceniamy indywidualnie. Skontaktuj się z managerem Mateuszem Okomskim Central Park Bistro, by poznać szczegóły:

794 335 858

mokomski@centralparkbistro.pl