Central Park Family & Friends

CP Family & Friends w Lublinie znajduje się na terenie kampusu KUL. Duży parking, przestronna, klimatyzowana sala i plac zabaw dla dzieci – idealne warunki na różne spotkania sprawiają, że lokalu często organizowane są chrzciny, urodziny, imprezy rodzinne oraz firmowe.

Wasze miejsce w Lublinie

Dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta u nas była wspominana z uśmiechem na twarzy. Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą miło spędzić czas w gronie przyjaciół i rodziny. Mamy różnorodne menu, a w nowocześnie urządzonej restauracji panuje przyjazna atmosfera. 

CP Family & Friends to też lokal idealny dla rodzin z dziećmi. Dla najmłodszych mamy plac zabaw, a w okresie letnim dostępny jest dmuchaniec. W sali przygotowany jest kącik dla dzieci. W naszym menu dostępne są drinki bezalkoholowe, na bieżąco organizujemy też promocje dla rodzin – o aktualnościach przeczytacie na naszym Facebooku.

CP Family Restaurant bierze również udział w Programie Rodzina Trzy Plus.

Organizacja imprez, catering

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji cateringu dla firm i klientów prywatnych. Dopracowane menu oraz profesjonalna obsługa to podstawy naszej oferty. CP Family & Friends organizujemy imprezy okolicznościowe: urodziny, chrzciny, wieczory panieńskie/kawalerskie, a także bankiety i imprezy firmowe. Przygotujemy nie tylko menu idealne dla Twoich Gości, ale też dekoracje sali i dodatkowe atrakcje dla dzieci.

Zapraszamy do galerii zdjęć z naszych imprez: Catering i organizacja imprez Lublin.

Nowoczesna kuchnia - tradycyjne wartości

Przygotowując dania, kucharze wybierają tylko najwyższej jakości składniki. Serwujemy posiłki inspirowane kuchnią włoską, amerykańska oraz europejską. Spróbuj naszych makaronów – gnocchi, tagliatelle czy ravioli – wyrabianego na miejscu według tradycyjnych receptur, ale w nowoczesnych wydaniach. W naszym menu znajdziesz zarówno dania wegetariańskie, jak i z mięsem.

Nasze jedzenie można zamówić w restauracji, jak też z dostawą do domu. Zobacz menu klikając tu: MENU

Dwudaniowe Lunch Menu

Każdego tygodnia przygotowujemy inne Lunch Menu, składające się z zupy oraz drugiego dania.  Zamówienia przyjmujemy telefonicznie w godzinach 12:00-16:00, od poniedziałku do piątku. Aktualne Lunch Menu znajdziesz na Facebooku – post dodajemy w każdą niedzielę po południu.

Menu Central Park Family & Friends

Należy naliczyć opłatę za dowóz (9 PLN na terenie administracyjnym Lublina) i opłatę recyklingową (+ 1 PLN/opak.). Minimalna kwota zamówienia: 40 PLN

Central Park Family & Friends

ul. Konstanynów 1G

tel.: 533 50 80 80

FB: /CentralParkFamily

IG: /centralparklublin

Kontakt w sprawie cateringu i organizacji imprez okolicznościowych:

tel.: 796 300 390