533 10 10 50

Lublin zamów jedzenie z dostawą

Central Park Bistro #Delivery

poznaj nas - przez Facebooka!

Odpuść sobie stanie przy garach! Na co masz ochotę: burgery, pizzę, zestawy czy przekąski? Zamów bez wychodzenia z domu – wygodnie i bezpiecznie.

Central Park Bistro #Delivery dowozi na terenie Lublina. U nas zamówisz również dwudaniowe Lunche za 21,90 zł. Co ty dzień mamy nowe Lunch Menu – sprawdź na Facebooku! Post z aktualnym Lunch Menu wstawiamy w każdą niedzielę po południu.

Nasi kucharze dbają o dobór naturalnych i świeżych składników, które są gwarancją niezwykłych doznań smakowych. Pracownicy mają duże doświadczenie w gastronomii, jak też w obsłudze eventów i imprez.

catering w Lublinie? Sprawdź tu:

Menu Central Park #Delivery w Lublinie

Minimalna kwota zamówienia: 40 PLN. Należy naliczyć opłatę za dowóz (stała opłata: 9 PLN na terenie Lublina) oraz opłatę recyklingową (+1 PLN/opak.).

Lublin zamów jedzenie z dostawą

Lublin zamów jedzenie z dostawą do domu, do pracy. Dostawa na terenie Lublina i okolic. Central Park Delivery – i gotowanie masz z głowy! Dania z grilla, pizza, burgery, makarony, kuchnia włoska, amerykańska, street-food. Do domu, do pracy. Dostawa na terenie Lublina i okolic. Central Park Delivery – i gotowanie masz z głowy! Dania z grilla, pizza, burgery, makarony, kuchnia włoska, amerykańska, street-food. Dostawa na terenie Lublina i okolic. Central Park Delivery – i gotowanie masz z głowy! Dania z grilla, pizza, burgery, makarony, kuchnia włoska, amerykańska, street-food. Dostawa na terenie Lublina i okolic. Central Park Delivery – i gotowanie masz z głowy! Dania z grilla, pizza, burgery, makarony, kuchnia włoska, amerykańska, street-food. Dostawa na terenie Lublina i okolic. Central Park Delivery – i gotowanie masz z głowy! Dania z grilla, pizza, burgery, makarony, kuchnia włoska, amerykańska, street-food. Dania z grilla, pizza, burgery, makarony, kuchnia włoska, amerykańska, street-food. Dostawa na terenie Lublina i okolic. Central Park Delivery – i gotowanie masz z głowy! Dania z grilla, pizza, burgery, makarony, kuchnia włoska, amerykańska, street-food. Dostawa na terenie Lublina i okolic. Central Park Delivery – i gotowanie masz z głowy! Dania z grilla, pizza, burgery, makarony, kuchnia włoska, amerykańska, street-food. Dostawa na terenie Lublina i okolic. Central Park Delivery – i gotowanie masz z głowy!