Central Park Bistro w Puławach

ul. Centralna 10, Puławy

Lokal w budynku „tasiemca” to idealna baza wypadowa na spacery po okolicy (po Parku Czartoryskich, Przystani Marina). Ściśle współpracujemy w lokalnymi firmami, szkołami oraz instytucjami (m.in. objęliśmy patronatem klasy gastronomiczne w ZS nr 1 w Puławach, obsługujemy imprezy lokalne organizowane przez władze miasta).

Pyszne jedzenie...

Śniadania

Zapraszamy do naszego lokalu już od rana na bajeczne śniadania. W końcu nie ma to jak zacząć dzień… ze smakiem!

Wśród śniadań króluje Król Julian – czyli szakszuka z pomidorami i papryką, podawana z chlebem naszego wypieku. Miłośników tradycyjnych śniadań chętnie zapoznamy z Tomem lub Jerrym – to znaczy jajkami sadzonymi lub jajecznicą w wersji wege lub z mięsem. A osoby, które wolą zaczynać dzień na słodko, zapraszamy, by usiąść przy Migotce – czyli pancake’ach z cukrem pudrem i dodatkami.

Pełną bajeczną ofertę śniadań znajdziesz poniżej w menu.

Lunche, kolacje

Na obiad i kolację proponujemy dania z kuchni amerykańskiej i włoskiej: burgery, pizze, makarony rzemieślnicze…

Zobacz pełne menu na dole strony:

W ofercie mamy również dwudaniowe lunche (zupa + danie), które serwujemy w godzinach popołudniowych, od poniedziałku do piątku. Aktualne Lunch Menu dostępne jest na naszym Facebooku (posty dodajemy każdej niedzieli po południu).

... super klimat

Bo przecież restauracja to nie tylko jedzenie, ale też ludzie 😉

Od kelnera do managera – nasza Ekipa to ludzie pełni pozytywnej energii i niezwykłej fantazji. Chętnie z Wami pogadamy, stworzymy drinka na specjalne zamówienie i pomożemy w wyborze menu. 

Makarony rzemieślnicze

Od września 2021 w naszej ofercie mamy również makarony rzemieślnicze przygotowywane na miejscu. Tagliatelle, rigatoni, spaghetti, krajanka… Do wyboru, do koloru (bo kolorowe makarony tez mamy)!

Makarony są przygotowywane z naturalnych składników. Do makaronów polecamy robione przez nas pyszne sosy. Makarony można zamówić na miejscu (dostępne w gablotce w lokalu), jak i z dostawą. Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych, jak i firm – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami:

central-park-pulawy-imprezy(1)

Catering i organizacja imprez

manager Mateusz Okomski: 794 335 858

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji cateringu dla firm i klientów prywatnych. Dopracowane menu oraz profesjonalna obsługa to podstawy naszej oferty. W naszych lokalach organizujemy imprezy okolicznościowe: urodziny, chrzciny, wieczory panieńskie/kawalerskie, a także bankiety i imprezy firmowe. Przygotujemy nie tylko menu idealne dla Twoich Gości, ale też dekoracje sali i dodatkowe atrakcje dla dzieci.

Menu Central Park Bistro w Puławach

Dowóz na terenie Puław. Stała opłata za dowóz: 7 PLN. Dowóz poza teren Puław – prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.

Należy doliczyć opłatę recyklingową. O szczegóły pytaj obsługę.

Central Park Bistro

Bierzemy udział w Programie „Duża Puławska Rodzina”!

ul. Centralna 10, Puławy

tel.: 516 514 501

FB: /CentralParkPulawy

IG: /centralparkbistro

Kontakt w sprawie cateringu i organizacji imprez okolicznościowych:

tel.: 794 335 858