O nas

Central Park Bistro to #więcejniżgotowanie

Ekipa CPB

#więcejniżgotowanie

Od kelnera do managera - dobra energia nas rozpiera! 😉

Nie jesteśmy dobrzy w poezji. Za to w gastro – już tak. I chodzi nie tylko o obsługę Gości na sali oraz przygotowywanie dań w kuchni. Dla nas na równi z jakością jedzenia liczy się atmosfera. Wierzymy, że przeżycie posiłku to coś więcej niż tylko zaspokojenie głodu. To też okazja do poznania nowych, ciekawych smaków; to moment na wspólne spędzenie czasu z bliskimi albo chwilę relaksu w samotności. Jedzenie to element (bardzo ważny!) całości.

Kto więc pracuje w naszym lokalu?

Ludzie z głowami pełnymi pomysłów i zapałem do różnych akcji.

Nad wszystkim czuwa manager Mateusz. To do niego możecie się zgłosić w sprawie organizacji imprezy czy współpracy. Mateusz to człowiek, który z rękawa sypie nowymi projektami… A w tej metaforze każdy jego rękaw jest jak worek Świętego Mikołaja – nikt nie wiem, gdzie to się mieści i skąd się bierze. Macie wrażenie, że ponosi nas fantazja? Nie tak jak Tomka – zwłaszcza gdy szykuje drinki naszym FunParkowcom. Koniecznie spróbujcie jego drinków-niespodzianek! Klaudia, a także inne kelnerki, być może trochę przyczyniają się do globalnego ocieplenia… swoimi promiennymi uśmiechami, oczywiście. A nasi kucharze to szare eminencje – niby poza widokiem, za to mają ogromny wpływ na dobry nastrój FunParkowców.

Ekipa CPB pozdrawia wszystkich FunParkowców!
W Central Park Bistro dzieje się...

Lokalna działalność

#więcejniżgotowanie

Nie tylko w kuchni – dajemy z siebie 100% również w działalności lokalnej!

Bardzo ważna jest dla nas współpraca z naszymi sąsiadami, lokalnymi biznesami i przedsiębiorstwami. W ostatnich latach angażowaliśmy się w działalność charytatywną (czy słyszeliście o naszych zbiórkach na rzecz Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Puławach? A może o akcjach dla WOŚP?). Jesteśmy patronatem klasy gastronomicznej w Zespole Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach. Wśród naszych FunParkowców są sportowcy (Kamil Gawryjołek, Patryk Semeniuk) jak i artyści (Kacper Gołda). Współpracujemy barterowo z Partnerami – zobacz kto nam zaufał w zakładce CP Puławy.

Co się dzieje aktualnie?

O wszystkich naszych działaniach piszemy na bieżąco na naszym Facebooku. Polub nasz profil i nie przegap żadnej akcji!

Miejsce

#więcejniżgotowanie

Nasza restauracja to jedyny lokal w Puławach, gdzie w jednym miejscu możesz zamówić z dwóch restauracji. Dlaczego? Ponieważ Central Park Bistro mieści się w jednym budynku z inną restauracją z naszej Gastro Rodziny: Bistro U Kucharek. I choć posiadamy dwie oddzielne kuchnie, w lokalu możesz zamówić dania z obu restauracji!

Bistro U Kucharek mieści się na poziomie 0. Central Park Bistro znajduje się na poziomie -1. Posiadamy też ogródek – odświeżony w 2022, w stylu inspirowanym boho.

To kiedy nas odwiedzisz?

Chcesz dołączyć do Ekipy CPB?

Wyślij do nas CV! Napisz nam, na jakim stanowisku chcesz pracować i co możesz wnieść do naszego zespołu.

mokomski@gmail.com